Op 17 augustus 2018 is Joomla 13 jaar geworden.
Op 17 augustus 20187 is het 13e jaar sinds Andrew Eddie, namens het toenmalige Mambo-ontwikkelteam, de geboorte van Joomla aankondigde aan de Community.
Het is goed om opnieuw na te denken over deze fundamentele overtuigingen die werden uitgedrukt in de brief aan de Community:
We moeten ervoor zorgen, door middel van onze deelname aan de diverse lokale en internationale (formele en informele) Joomla groepen, teams en structuren, dat we deze idealen realiseren.
Als je een gebruiker van het Joomla CMS bent, en je wil ook graag meedoen in een van de teams van de Community, kunt u de Joomla! Voluenteers Portal.
Je moet ook overwegen om betrokken te raken in een van de lokale Joomla User Groups(in Nederland zijn veel Joomla User Groepen actief), of om de Joomladagen bij te wonen of een ander evenement in je buurt.
Als jiji jezelf wil verwennen, of een vriend of geliefde, met een speciale gave, check out de speciale Joomla! 13e verjaardag-items die beschikbaar zijn vanaf nu in de Joomla Webshop. (beschikbaar tot en met 31 augustus 2018).
Lees het hele artikel hier: https://magazine.joomla.org/item/3355-a-lucky-13th-birthday-to-joomla
Locatie bijeenkomsten:
Stationsstraat 100, Beek (Nederland)
maastricht@joomlacommunity.nl
jug043.nl
JoomlaCommunity.nl
Facebookpagina JUG043 Maastricht
LinkedInpagina JUG043 Maastricht