Het onderwerp van deze avond is: Handige Tools voor Joomla
Vanavond behandelen we tijdens onze JUG-bijeenkomst het thema "Handige tools voor Joomla". We richten ons deze keer op tools die het werken met Joomla makkelijker, sneller en prettiger maken. Zowel voor development, beheer als onderhoud.
Iedere deelnemer wordt uitgenodigd om één of meerdere tools te delen die hij of zij regelmatig gebruikt bij Joomla-projecten. Dat kan zijn:
- Joomla extensies,
- CLI-tools,
- browserplugins,
- IDE-helpers,
- deployment-oplossingen,
- debugging-tools of handige scripts.
Zolang het je dagelijkse Joomla-werk verbetert, past het binnen dit thema.
Tijdens de bijeenkomst bespreken we waarom je deze tool gebruikt, welk probleem hij oplost en hoe hij in jouw workflow past. Ook is er ruimte om te laten zien hoe je de tool concreet inzet: wat levert het op in tijd, overzicht of kwaliteit? En zijn er valkuilen of beperkingen waar anderen rekening mee moeten houden?
Daarnaast is er volop gelegenheid om vragen te stellen. Loop je tegen terugkerende frustraties aan in Joomla? Of vraag je je af of daar slimmere oplossingen voor bestaan? Grote kans dat iemand in de groep daar al een tool voor gebruikt. Of juist bewust niet, en kan dan uitleggen waarom.
Door ervaringen en favoriete tools met elkaar te delen, krijgen we inzicht in verschillende werkwijzen. Daarmee kunnen we mogelijk nieuwe dingen ontdekken om ons Joomla-werk verder te professionaliseren. Het doel is niet alleen inspiratie opdoen, maar ook praktische handvatten meenemen die je direct kunt toepassen in je eigen projecten.
Vereisten voor Deelname:
Kosten voor Deelname niet leden:
€ 5,00 (voor niet leden, te voldoen op locatie voorafgaand bijeenkomst, de eerste keer deelnemen is gratis).
Tot slot
Al onze bijeenkomsten zijn onder voorbehoud en gaan door indien er minimaal 5 inschrijvingen zijn!
Inloop is van: 18:45 t/m 19:00 uur
Bijeenkomst is van: 19:00 t/m 21:30 uur
| Startdatum | 23-02-2026 19:00 |
| Einddatum | 23-02-2026 21:30 |
| Sluitingsdatum | 23-02-2026 17:00 |
| Voor welke datum mogen deelnemers nog annuleren? | 23-02-2026 17:00 |
| Max. deelnemers | Onbeperkt |
| Ingeschreven | 10 |
| Prijs per persoon | €5,00 |
| Locatie | Hybride bijeenkomst |
Dit is een hybride bijeenkomst, je kunt naar onze fysieke locatie in Beek gaan, of de bijeenkomst via Microsoft Teams bijwonen.
Nadat jij je hebt aangemeld ontvang je via e-mail een link om deel te nemen aan de MS Teams meeting.
Lees de handleiding online bijeenkomst
Peter Martin is een Joomla specialist, ontwikkelaar en programmeur en Linux gebruiker uit Nederland die graag kennis uitwisselt over Open Source Software.
Locatie bijeenkomsten:
Stationsstraat 100, Beek (Nederland)
maastricht@joomlacommunity.nl
jug043.nl
JoomlaCommunity.nl
Facebookpagina JUG043 Maastricht
LinkedInpagina JUG043 Maastricht
![]()